Angelina Jolie ve Brad Pitt’in kızları soyadını değiştirdi


Bir zamanların rüya çifti olarak görülen ancak sonrasında boşanma süreçleri yılan hikayesine dönen Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin altı çocuğundan biri olan 15 yaşındaki Vivienne’in, yer aldığı bir yapımda soyadında yer alan “Pitt” ifadesini kullanmadığı öğrenildi.

Annesi Jolie’nin yapımcılığını üstlendiği “The Outsiders”da asistan olarak yer alan Vivienne, künyede kendisini Vivienne Jolie-Pitt yerine Vivienne Jolie geçirdi. Adını yasal olarak değiştirip değiştirmediği ise bilinmiyor.

Geçen kasım ayında, Spelman Koleji’ndeki kız öğrenci yurduna kabul edildiğinde, 19 yaşındaki öğrenci kendini tanıtırken babasının soyadını kullanmadı. Essence dergisinin paylaştığı video klipte “Benim adım Zahara Marley Jolie” dedi.

Pitt ayrıca kendisini “dünya standartlarında bir pislik” ve “aşağılık bir insan” olarak nitelendiren 20 yaşındaki oğlu Pax tarafından da dışlandı.

Jolie ve Pitt, 2019’daki boşanmalarının ardından çocuklarının velayeti ve Fransa’daki görkemli bağ evi dahil pek çok konuda karşı karşıya kaldı.

Hatta Jolie’nin hukuk ekibi, Brad Pitt’in 2016’da uçakta tüm ailesine fiziksel tacizde bulunduğunu iddia etti. İkilinin arasındaki mahkeme süreçleri ise devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir