SHIB, TON, XRP, AVAX Coin ve Bu 6 Kripto için Al-Sat Seviyeleri!

Bitcoin fiyatı aralık direncini kırmayı ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmayı hedefliyor. Altcoinler takip edecek mi? Kurumsal yatırımcıların gelişi Bitcoin için iyi bir haber. Çünkü kenarda bekleyen yatırımcıların düşüşlerde giriş yapması muhtemel. Bu da yakın vadede aşağı yönü sınırlayabilir. Bitcoin ve AVAX Coin gibi belirli altcoinler yukarı yönlü hareketlerini uzatabilir mi? Kripto analisti Rakesh Upadhyay, bunu öğrenmek için ilk 10 kripto paranın grafiklerini inceliyor.

BTC, ETH, BNB, SOL ve XRP Coin analizi

Bitcoin (BTC) fiyat analizi

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Bitcoin 15 Mayıs’ta hareketli ortalamaların üzerine fırladı. Boğalar 16 Mayıs’taki yeniden test sırasında seviyeyi başarıyla korudu. Minör bir direnç 68.000 dolar seviyesinde duruyor. Ancak BTC’nin bunu aşması muhtemel. BTC muhtemelen daha sonra 73.777 dolar seviyesindeki sert genel dirence doğru hareket edecek. Bu varsayımın aksine, fiyat 68.000 dolardan düşer ve hareketli ortalamaların altına inerse, ayıların rahatlama rallilerinde satmaya devam ettiğine işaret edecektir. Bunun da BTC’yi bir süre 68.000 ila 56.500 dolar arasında tutması olası.

Ethereum (ETH) fiyat analizi

Ayılar fiyatı 2.850 dolarlık güçlü desteğin altına çekemedi. Bu yüzden boğalar ETH’ye geri döndü. ETH’nin, alçalan kanal formasyonunun direnç çizgisine ulaşması mümkün. Fiyat mevcut seviyeden veya direnç çizgisinden keskin bir şekilde düşerse, ayılar fiyatı 2.850 doların altına çekmek için başka bir girişimde bulunacaktır. Bunun yerine, alıcılar fiyatı kanalın üzerine çıkarırsa, ayı trendinin sona erebileceğine işaret edecektir. ETH’nin 3.400 dolara yükselmesi olası. Daha sonra muhtemelen 3.730 dolarlık katı dirence doğru bir ralli girişimi başlatacaktır.

Binance Coin (BNB) fiyat analizi

BNB 14 Mayıs’ta hareketli ortalamaların altına düştü. Ancak boğalar simetrik üçgen formasyonunun destek hattını korudu. BNB üçgenden nihai bir kopuşa hazırlanıyor. Fiyat düşer ve üçgenin altına inerse, 536 dolara ve ardından 495 dolara doğru aşağı yönlü bir hareketin başlaması olası. Aksine, fiyat yükselmeye devam eder ve üçgenin üzerine çıkarsa, boğaların üstünlüğü ele geçirdiğini gösterecektir. BNB’nin, 635 dolara kadar hareket etmesi mümkün. Bir sonraki durak muhtemelen 692 dolar olacaktır.

Solana (SOL) fiyat analizi

SOL 15 Mayıs’ta keskin bir yükseliş gösterdi. Token, hareketli ortalamaların üzerine çıktı. Bu da boğaların geri dönüş girişiminde bulunduğunun sinyalini verdi. Bu da 185 dolara ve nihayetinde 205 dolarlık zorlu dirence doğru olası bir rallinin yolunu açıyor. Ayılar için zaman tükeniyor. Yukarı yönlü yükselişi engellemek istiyorlarsa, ralliyi durdurmaları ve fiyatı hareketli ortalamaların altına çekmeleri gerekecek. Ayılar 140 doların altına düştüklerinde daha da güç kazanacak.

Ripple (XRP) fiyat analizi

XRP, 50 günlük SMA’ya (0,54 dolar) doğru yükselmeye çalışıyor. XRP’nin 0,57 dolarlık genel dirence ulaşması mümkün. Bu seviye yine ayıların güçlü satışlarını çekecektir. Fiyat mevcut seviyeden veya 50 günlük SMA’dan düşer ve 20 günlük EMA’nın altına inerse, ayıların her küçük rallide satış yapmasını önerecektir. XRP’nin daha sonra destek hattına ve ardından 0,46 dolara inmesi olası.

TON, DOGE, ADA, SHIB ve AVAX Coin analizi

Toncoin (TON) fiyat analizi

Toncoin (TON) 16 Mayıs’ta 20 günlük EMA’dan (6,34 dolar) sıçradı. Ancak boğalar toparlanmayı sürdürmekte zorlanıyor. Ayılar yine fiyatı 20 günlük EMA’nın altına çekmeye çalışacak. Bunu başarırlarsa, TON’un birkaç gün daha 4,72 dolar ile 7,67 dolar arasındaki geniş aralıkta sıkışıp kalacağını gösterecektir. Fiyat 20 günlük EMA’dan kuvvetle yukarı dönerse, boğaların agresif bir şekilde seviyeyi savunduğuna işaret edecektir. Bu da 7,67 dolarlık genel direncin yeniden test edilmesi olasılığını artıracaktır. Bu seviyeyi aşarsa, TON’un 9 dolara yükselmesi mümkün.

Dogecoin (DOGE) fiyat analizi

DOGE birkaç gündür 0,17 dolar ile 0,12 dolar arasında işlem görüyor. Bu da boğalar ile ayılar arasındaki kararsızlığa işaret ediyor. Fiyat 20 günlük EMA’nın üzerinde kalırsa, boğalar 0,17 dolarlık genel dirence meydan okumaya çalışacaktır. Bu seviyenin üzerinde bir kırılmanın DOGE’yi 0,21 dolara çıkarması mümkün. Öte yandan, 20 günlük EMA’nın altında bir kırılma, 0,12 dolarlık katı desteğe olası bir düşüş için kapıları açar. Bu desteğin altında bir kırılma ve kapanış, düşüş eğilimli bir baş ve omuz formasyonunu tamamlayacak ve 0,08 dolara kadar bir çöküş başlatacaktır.

Cardano (ADA) fiyat analizi

ADA’nın dar aralıklı ticareti 16 Mayıs’ta yukarı yönde çözüldü. Cardano’nun 50 günlük SMA’da (0,50dolar) ve ardından 0,52 dolara doğru bir yukarı hareket başlatması muhtemel. Fiyat genel dirençten aşağı dönerse, 20 günlük EMA’da destek bulması muhtemel. ADA’nın daha sonra 0,57 dolara yükselmesi olası.

Avalanche (AVAX Coin) fiyat analizi

AVAX Coin son birkaç gündür 29 ila 40 dolar arasında işlem görüyor. Her iki yönde de bir kırılma belirtisi yok. Boğalar 17 Mayıs’ta AVAX Coin fiyatını 20 günlük EMA’nın (35 dolar) üzerine çıkardı. Bu da 40 dolara yükseliş için kapıları açtı. Alıcıların 40 dolardaki bariyeri aşması halinde AVAX Coin 50 dolara doğru hareket edebilir. Aksine, AVX Coin fiyatı mevcut seviyeden veya genel dirençten keskin bir şekilde düşer ve 20 günlük EMA’nın altına inerse, birkaç gün daha menzile bağlı kalacağını işaret edecektir.

Shiba Inu (SHIB) fiyat analizi

SHIB 16 Mayıs’ta simetrik üçgen formasyonunun direnç çizgisinden aşağı döndü. Dolayısıyla bu da ayıların seviyeyi koruduğunu gösterdi. Göstergeler, bir sonraki kırılmanın yönü hakkında herhangi bir ipucu vermiyor. Bu nedenle, yönlü bir görüş almadan önce fiyatın üçgenin üstüne veya altına kırılmasını beklemek daha iyidir. SHIB’in %78,6 Fibonacci geri çekilme seviyesi olan 0,000017 dolara kadar düşmesi olası. Alternatif olarak, fiyat yükselir ve üçgenin üzerine çıkarsa, boğaların kontrolü ele geçirdiğini gösterecektir. Dolayısıyla bu durumda SHIB’in 0,000030 dolara ve ardından 0,000033 dolara yükselmesi mümkün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir